ЛЕГАЛІЗАЦІЯ НЕЗАРЕЄСТРОВАНОГО АБО САМОРОБНОГО ПРИЧЕПА

«Документи на Ваш причеп під Ваші розміри та колір.»

Якщо Ви плануєте власноручно виготовити або у Вас є незареєстрований причеп будь-якого типу але немає на нього документів – можна легалізувати, якщо дотримано всіх технічних норм а саме: 

        - Габарити Вашого причепа не повинні перевищувати максимально допустимі норми – довжина 800 см,   ширина – 255 см. Загальна довжина автопоїзда (причеп разом з автомобілем) не повинна перевищувати 18.35 м. 

Максимальна повна маса причепа до 750 кг категорія В (легкий причеп, гальма не обов’язкові), від 750 кг до 3500 кг – категорія Е (інерційні гальма). 

        - Справна електропроводка, 

        - Зйомні частини причепа (амортизатори, замок і т.д.) повинні бути надійно закріплені. 

Маса причепа не повинна перевищувати повної маси автомобіля. 

Категорія В допустима категорія, якщо автомобіль категорії В з легковим причепом повною масою до 750 кг. 

Категорія С – допустима категорія для водіння автомобіля, призначеного для перевезення із врахуванням легкового причепа (тобто причеп повною масою до 750 кг), але повна маса автомобіля або всього автопоїзда не повинна перевищувати 3500 кг. 

Категорія D – допустима категорія для водіння транспортного засобу, призначеного для перевезення пасажирів, де є більше 8 посадочних місць, не враховуєчи місця водія, разом з легким причепом (повна маса до 750 кг). 

Категорія Е (в тому числі інші категорії BE, CE, DE) – допустима категорія для водіння транспортним засобом з причепом, у якого повна масса перевищує повну масу, дозволену категоріями B, C, D. 

Вам потрібно заповнити наступні пункти: (всі пункти є обов'язковими для заповнення)

 

 

УВАГА! Паспорт та ідентифікаційний код можуть бути відскановані або зроблені фото телефоном, планшетом чи іншим пристроєм. Фото повинні бути чіткими і виразними. Обов'язково повинно бути фото ідентифікаційного кода.

 

Add files

 

      Відправка перевізником «Нова Пошта» 

В разі необхідності з Вами зв’яжеться менеджер.

У Вас виникли питання?

 Пишіть на ViberE-mail або телефонуйте – відповімо на всі Ваші питання